שירותי קייטירנג למשרד - כיבוד אידיאלי לאירוח במשרדי החברה, שירות ממוקד לאירוח למשרדים וחברות המובילות במשק הישראלי.

אם יש לכם ישיבה חשובה ואתם מחפשים כיבוד אידיאלי שמתאים לארח במשרד, בישיבה, בכנס או סדנה, מגשי אירוח מספקים מענה של קייטרינג המתאים למשרדים וחברות בכל רחבי הארץ, שירותי קייטרינג המותאמים לקונספט שלכם, זה די שונה מקייטרינג רגיל המגיע לאירוע של כמה שעות ויש תוכנית מסודרת לאורך כל האירוע, קייטרינג המותאם למשרדים שבאמצעות מגשי אירוח מוכנים להגשה, הינו קייטרינג המתמחה ספציפית בכיבוד ומענה אישי של כיבוד לאורחי האירוע, מבקרי המשרד או עובדי החברה, המומחיות שלנו, שירותי קייטרינג למשרדים בכל אזור בארץ.

ההבדל בין קייטרינג למשרד לקייטרינג לאירועים

שירותי קייטרינג לאירועים שונה מעט משירותי קייטרינג המתמחה בכיבוד למשרד, המציע שירותי קייטרינג במיוחד לכיבוד למשרדים בישיבות הנהלה, בקורסים או סדנאות וללא ספק גם במקרים שמגיע אורח מיוחד, או לקוחות שמגיעים לביקור במשרדים שתשמחו לכבד אותו בתפריט מגוון בן אם זה נישנושים, מאפים, ירקות, ואף כריכים, ניתן לבחור בין כריכים אישיים לכל אחד לפי בחירה אישית או לבחור מגוון של כריכים כריכי ביס או כריכים במגש לבחירה לנישנוש לאורחי האירוע לאורך כל האירוע או הישיבה, את מגשי הכריכים ניתן לבחור לפי תפריט כריכים המאפשר לכל אחד לבחור את הכריך שהכי מתאים לו, מה שבטוי מדובר ב"כריך רי" ומותאם אישית לפי הזמנה מראש.

כריכים נישנושים ומה שבינהם - אצלך במשרד

כריכים ללא ספק, פתרון אידיאלי לכיבוד ולשמור על הנוכחים מרוכזים לאורך כל הישיבה או התכנית שלשמה הזמנתם קייטרינג למשרדי החברה, לצד הכריכים אפשר להוסיף עוד לא מעט אפשרויות שיוסף מעט ערך מוספף ואפשרויות כך שהכיבוד יתאם לכל אחד מהנוכחים בישיבה או בכנס.

מה מומלץ להוסיף ככיבוד למשרד?

מעבר לתפריט כריכים יש באפשרותנו להציע פתרונות יצירתיים לקבלת יתרון ממשי ולכבד את כולם בצורה שתאפשר חופש בחירה ולכל אחד מהאורחים יהיה מה לאכול ולהתכבד בשמחה בזמן האירוע.

 

מה עוד אפשר להוסיף לצד הכריכים שיוגשו לאורחי המשרד?
– ירקות חתוכים ומטבלים
– קישים בגדלים שונים
– עלי גפן
– אנטי פסטי
– קציצות ולביבות ירק
– סלטים של 2.5 ליטר (שרי, כרוב וגזר, סלט ירק, שורשים אסיאתי, ישראלי)
כך תוכלו להגיד לאורחי האירוע שלכם במשרד, שילוב של אוכל בריא וגם טעים שימצא חן בעייני כל אורחי המשרד ויתנו ערך מוסף לכיבוד המוגש לאורחי הישיבה.

מה עם קינוח?

קינוח, חלק בלתי נפרד מהאוכל המוגש לאורחי האירוע, בכל אירוע.
גם אם מדובר בכיבוד למשרדים בחברה, ללא ספק שיש צורך גם להוסיף משהו מתוק, בעיקר שמדובר בחברי הנהלה או אורח מיוחד, לקוח חשוב שמגיע למשרד, לסיים במשהו מתוק, הופך את הארוחה ללא יותר ממושלמת!

 

אילו פתרונות של אוכל מתוק, קינוח אידיאלי, שיוסיף ערך לכיבוד שהוגש לאורחי האירוע שלכם?

– מאפים במגוון טעמים (שוקולד, רוגלם, גביניות, קינמון ועוד..)
– עוגת בראוניז
– פטיפורים
– כדורי שוקולד
– עוגות ארוכות בחושוב
– מגש פירות העונה
– מוזלי
– עוגיות ביתיות
– מגש שוטים עם מוס שוקולד, לימון, וניל פירות ועוד…

כתובת

נמצאים בפתח תקווה

ליעוץ וקבלת פרטים

התקשר וקבלו יעוץ בחינם

050-257-4040

קבל עדכוני מבצעים

הירשם וקבל להזמנה הבאה – מתנה מיוחדת

כל הזכויות עבור אתר כריך טרי שמורות לו בלבד – 2021