קייטרינג חלבי

 

שירותי קייטרינג בוטיק - כריך טרי

כריך טרי שמחים להציג שירותי קייטרינ איכותי וקטן לאירועים חשובים באמת, לצוות כריך טרי מגוון רחב של פתרונות אירוח לכל סוג של אירוע, לכריך טרי ניסיון רב באספקה של פתרונות אירוח לאירועים שונים בכל רחבי הארץ, ניתן להזמין מראש, מגשי אירוח או סנדוויצים לחברות ואנו מסקים למקום האירוע כל מוצר שאנו מציגים באתר, בתיאום מראש נשמח לספק לכם באופן אישי כל מוצר מהמוצרים שלנו לחברות ואירועים ברוב אזורי הארץ.

 
 
מגשי מאפים
 

מגשי מאפים חלבי כשר לכל אירוע

קייטרינ הינו פתרון מושלם לכל סוג של אירוח ניתן לבחור בין מגשים של מאכלים חלביים או מאפי קינוחים מיוחדים שאנו מספקים לכם עד למקום האירוע, צרו קשר ונשמח להגיע גם לאירוע שלכם ולספק שירותי קייטרינג איכותי.

 
 
 
מגשים לאירועים
 

מגוון מגשים לאירועים

מאפים ומגשים מוכנים לאירועים מיוחדים באמת, אם יש לכם אירוע או סתם השקה של מוצר בחברה או בבית, אנו נשמח לתת לכם מענה איכותי בתיאום מראש ולסק לכם למקום האירוע שירותי קייטרינג או מגשים מוכנים לכל אירוע .


 
 
 
 

קייטרינג מגשי אירוח

 
לחברות רבות יש תמיד סיבה למסיבה, הרמת כוסית התקדמות בתפקיד או סתם קבלת פרוייקט חדש ומוצלח ששווה לחגוג, אנו מצאנו לכם פתרונות מגוונים של הרמות כוסית, או חגיה, פתרונות אירוח לחברות או למשרד, תוכלו להזמין כיבוד מלא במחיר סביר ואנו אף נספק לכם למקום האירוע את המגשים לאורך כל האירוע, מהנשנושים של ההתחלה כמו סלטים מוכנים ולחמים חמים וטריים בצד, ועד לקינוחים מהבריאים לפחות... פרות עוגות מוסים ועוגיות, מכל הסגנונות פתרון מקים לערב אחד ומוצלח בטלפון אחד, רק צרו קשר.