סנדוויצים כשרים לאירועים וחברות

המגוון שלנו גדול

מגוון הסנדוויצים והכריכים של חברת כריך טרי מקבלים הכשר בהשגחת הרבנות, אנו מקפידים לספק את המוצרים שלנו לכלל האוכלוסיה ולאפשר לכולם חווית טעמים איכותית וכשרה. ולכן כשרות זה חלק בלתי נפרד מכל אחד מהסנדוויצים אותם אנו מספקים.

 

חוגגים בר מצווה בכותל? אצלינו תכולו להזמין, מראש, כריכים ולקבל אותם טריים, בדרך לכותל, כל הכריכים כשרים וניתן לקבל את הכריכים עד לכותל בו מתבצע האירוע על ידי אחד מנציגנו שיספק לכם את כל הכריכים המאפשר לכם להינות ולחוות את האירוע ללא דאגות וטרחה נוספים.

 

אנו נדאג לספק סנדוויצים כשרים לאירוע שלכם, לחוויה מעוררת חושים ומותאמת לכל סוגי האורחים.

מגשי מיני כריכים כשרים רבנות

מגשי מיני כריכי ביס זהו מוצר חדש יחסית ומוצר מבוקש מאוד לאירועים מיוחדים אין בעיה כשרות והטריות זה חלק מהדיל, שיהיה בתיאבון.

בייגל סנדוויץ לפי בחירה

כריכי איכותי עם בייגל במגוון טעמים וסוגים, לנו פתרונות של סנדוויצים לפ התאמה אישית וללא התפשרות באיכות השירות בכל סנדוויץ.

סנדוויץ בריא - קטניות

סנדוויצים לבחירה מבית כריך טרי, אנו מציעים לכם חוויה של כריך איכותי וטוב, מלחם אותו ניתן לבחור באופן אישי, כריך זה הינו כריך גבינה מלם מלא בשילוב קטניות וירקות טריים, בתיאבון.

חוויה בכל ביס

חוויה של איכות וטריות בכל ביס מכריכים אותם אנו, כריך טרי מציעים לכם, אנו מספקים את כל הסנדוויצים למקום בו אנו מסכמים מראש, אנו גם מציעים אספקה שוטפת לחברות ועסקים מידי יום כריכים לפי הזמנה אישית לצרכי הלקוח וללא פשרות באיכות בטריות ובשירות.

כתובת

נמצאים בפתח תקווה

ליעוץ וקבלת פרטים

התקשר וקבלו יעוץ בחינם

050-257-4040

קבל עדכוני מבצעים

הירשם וקבל להזמנה הבאה – מתנה מיוחדת

כל הזכויות עבור אתר כריך טרי שמורות לו בלבד – 2021