מגשי פירות

 

פירות העונה חתוכים ומעוצבים לאירוע שלכם

אנחנו בכריך טרי מספקים לכם מענה איכותי של מגשים מוכנים עם פירות המותאמים להגשה לאירועים מיוחדים, אם יש לכם כנס, אירוע, מסיבה או סתם ערב חברים, ואין לכם את הכח להכין כיבוד הולם לערב מסוג זה, אנו כאן לתת לכם מענה אישי של אספקת כריכים איכותיים להצלחת האירוע שלכם, אנו כאן לתת לכם פתרונות מגוונים של מגשי אירוח מכל הסוגים.

 
 
מגשי פירות
 
 
 
מגשי פירות חתוכים
 
 
 
 
 

גם קינוח וגם בריא

לשומרי על הגיזרה ועל אוכל בריא יותר ממה שיש להציע בחוץ, יש לנו את הפתרון המושלם, מגוון רחב עם מגשים מוכנים מעוצבים להגשה באירוע שלכם, אנו מספקים לכם באופן אישי את המגשים, מוכנים ומותאמים לאורחי האירוע שלכם, יש מגשים עם 2 סוגי פירות וישנם מגשים עשירים בפירות העונה.
 
 
מגשים מוכנים - פירות
 
 
 
 
מגשי אירוח פירות
 
 
 
 
מגשי פירות טריים
 
 
 
 
 
מגשי אירוח פירות
 
 
 
מגשים מוכנים פירות
 
 
 
 

מלון או אבטיח

מלון ואבטיח, פירות של עונת הקיץ, מספקים לכם מענה איכותי של פירות טריים, הנחתכים ממש בסמוך לאירוע שלכם ואנו מספקים לכם את המגשים בתיאום מראש ובזמן לאירוע שלכם, תוכלו ליצור איתנו קשר ולתת לנו את הפרטים המלאים של האירוע, אנו, מהניסיון שלנו, ננחה אתכם לאורך כל ההכנות מה הכי מתאים לאירועם מסוג וגודל כמו שלכם, צרו קשר ואנו נדרג לייעץ לכם מה הכי מתאים לסוג האירוע שלכם.
 
 
מגש אבטיח ומלון
 
 
 
מגשי פירות  מלון
 
 
 
מגש אבטיח ואננס
 
 
 
 

בר פירות להצלחת האירוע שלך

 
יש לילד אוטוטו בר מצווה? מארגנים לילדה יום הולדת? מתכננים אירוע עסקי ומתבלטים מה יהיה בו? הנה רעיון מצוין בשבילכם – בר פירות לאירועים. בר פירות מלא בפירות העונה יהיה הכוכב של האירוע, המקום בו אנשים יפגשו וישוחחו, הוא כמובן ימשוך את העין בצורה מדהימה בצבעוניות שלו. הבר מגוון וססגוני, מלא בפירות עסיסיים שרק עושים חשק, ואף אחד לא יוכל לסרב בגלל הבריאות המרוכזת בו. בחירה בבר פירות עשיר היא בחירה חכמה ומודרנית, הטרנד העכשווי, והוא נעשה נפוץ באירועים, הן בגלל המגמה הבריאה התופסת תאוצה והן בגלל הטעמים העשירים והצבעים המרהיבים.
 

מגשי אירוח פירות מאירועים אחרונים

 
 
 
מגש עשיר עם פירות העונה
 
 
 
מגש מעוצב של פירות העונה
 
 
 
 

משלבים מגשים לאירוע מוצלח

ליד מגשי הפרות תכלו לשלב מגשים מוכנים, מגשי אירוח המותאמים לאירועים קטנים ומסיבות , תכנסו עוד היום לעמוד מגשי אירוח ותשלבו לצד הפרות מגשים מוכנים לפי התאמה אישית, בתיאבון.
 

עמודים הקשורים למוצר זה:

 
 
מגש קינוחים לאירוע

מגשי קינוחים לאירועים

 
 
 
מגש כריכים עם מגוון סוגי לחמים

מגשי כריכים מיני

כריכי ביס להגשה לאירועים קטנים ובינוניים