כריכים בחדשות

 

כריכים לבית ספר

מעריב
אז אתם משקיעים בכריך של הילד, דואגים לגבינות הכי טובות, ירקות טריים, כריכים של חלום, ועדיין מדוע הילדים מחזירים את הכריכים מבית הספר כמעט שלמים, במקרה הטוב... במקרה הגרוע הוא מעלה עובש בתיק בית הספר.... אתר החדשות של מעריב, דאג לרכז אנשי צוות, שפיחם ואנשים מהתחום כדי לתת לכם טיפים והמלצות איך להכין את הכריך לבית הספר, לא סתם איך, איך להכין כריך טרי טעים ומתאים לטעמו של ילדכם, אנו מאחלים לכל הילדים, הצלחה בלימודים בשנה שנפתחה ממש לא מזמן.
 

יותר בריא לילדים - כריכים ללא גלוטן

ynet כתבה חדשה גלוטן
בכתבה חדשה, שהתפרסמה לא מזמן על הכריכים ללא גלוטן....
לא מעט ילדים שרגישים לגלוטן נמנעים מלאכות לחם, לא עוד, בכתבה מעניינת שמאתר ynet להורים לילדים עם רגישות לגלוטן ולא יודעים עם מה לשלוח אותם לגן, בדקנו ומצאנו


הרגלי אכילה נכונים משפיעים על בריאותנו ומבנה גופינו לאורך כל ימי חיינו, ההתפתחות של הילדים מושפעת מאוד מהתזונה שמשפיע עלינו ועל מצב רוחנו במקרים מסויימים, לא עוד להסתבך ולחשוב מה אפשר לשלוח עם הילד שרגיש לגלוטן, ynet מציגים לכם תפריט ארוחת עשר לכל השבוע.


לכתבה ותפריטים לחצו כאן


 

היוזמה המתוקה של בלוגרי האוכל למען החיילים

עכבר העיר


מחמם את הלב: כמה בלוגרים של אוכל החליטו לעשות מעשה ולהכין לחיילי צהל כריכים.
ממש מרגש, בכתבה מעניינת באתר עכבר העיר פורסם ממש לאחרונה על היוזמה של בלוגרי אוכל להתארגן ולהכין לחיילי צהל ששומרים מכל משמר בחזית ונלחם ימים ולילות
כריכים איכותיים ומיוחדים שהכינו באהבה בלוגים של אוכל מאחרוי הרשת.
כך כתוב "קאפקייקס שוקולד ומרשמלו, עוגת גבינה עם שברי נשיקות ועוגת חלווה עם פיסטוקים. לא רע בתור משלוח מנות. על אחת כמה וכמה אם אתם חיילים מותשים ומתוחים שזקוקים לקצת יותר פחמימות מנחמות וקצת פחות מנות קרב על טהרת הלוף."
לכתבה מאתר עכבר העיר
 

גם במבצע עמוד ענן - הכריכים יכולים להיות מיוחדים

מאי נט - כתבה חדשה
בכתבה מעניינת באתר mynet ירושלים, יצאו לחפש ארוחה ארוזה \ מוכנה או כריכים שונים ממה שאנחנו רגילים...


עכשיו, אחרי עמוד ענן, והאיום התמידי שיש לנו מאוייבים, גם במבצע עמוד ענן בהפסקת האש הזמנים, יצאנו לראות איפה אפשר לאכול בחוץ, אוכל ארוז או מוכן אבל טעים, כתבי מי נט של אזור ירושלם יצאו לבדוק וגילו שיש מסעדה חדשה, בשם שרגא שמציע בית קפה, וכריכים במקום או מנות מוכנות ולזה קוראים "שרגא בקופסא"
נכחנו לטעום ולהבין, אומנם ארוז, ומוכן, אבל ללא ספק טעים, ולא מה שאנחנו רגילים באוכל ארוז או מוכן.
לכתבה המקורית מאתר mynet

 

איך לגרום לילד לאהוב לאכול בריא – מאתר nrg מעריב

מעריב-אוכל בריא לילדים
בדרך כלל, ילדים לא מבינים למה כריך עם שוקולד הרבה פחות טוב מכריך עם גבינה, ירקות וכו. אתר "nrgמעריב" מביא מספר עצות שיגרמו לילדים לרצות לאכול אוכל בריא, או אם סתם בא לכם להעלות להם חיוך בזמן האוכל.
כאשר הילד מקבל כריך מקורי או מיוחד אז הכל משנה...
לכתבה המקורית ממעריב
 

הפסקתם עם הטונה כי מפחדים מכספית? לא עוד

StarKist

אם שמעתם שטונה מכילה כספית ולכן צריך להימנע מאכילתה בכלל או להקטין מאוד בכמות, אנו כאן כדי להרגיע אתכם. בכתבה הבאה תגלו למה המחקרים שהובילו למסקנה הזו נכונים בחו"ל, אך לא בארץ.


לכתבה מאתר סטרקיסט
 

מנסים להרזות אבל נזכרתם שעוד יש שוקולד במגירה במשרד? עצות מאתר YNET

Ynet

לא מספיק שנפלה עלינו הדיאטה הזאת בגלל שעלינו במשקל, בעבודה האתגר הוא הכי קשה. חגיגות יום הולדת, הרמות כוסית, או סתם בורקסים שחברים הביאו. כך תשמרו על הדיאטה גם במשרד.

כתבה מעניינת מחדשות YNET עם טיפים ועדכונים, איך תשנו הרגלי אכילה, גם במקום הכי קשה- במשרד

לכתבה המקורית מאתר ynet
 

מתכון השף - טוסטים וכריכים מתוקים בשילוב מרשמלו ושוקולד

כתבה מעכבר העיר

אורי שפט- שף שהתחיל את דרכו לפני כ-20 שנה שדרכו נסללה עם אומנות האפייה אחרי שנים של לימוד ועבודה בקופנהגן, לפני כעשר שנים הקים מאפיית לחמים שהפך לאחד השמות המובילים בתעשיית הלחם, כחלק מהמיוחדות שלו, הקים מדף של כריכים מתוקים .


לכתבה מאתר עכבר העיר