אירועים קטנים

 

מקומות לאירועים קטנים

אירועים קטנים
אירועים קטנים הםאירועים בעלי אופי אינטימי ומיוחד ולכן חשוב לבחור מקום מתאים לעריכת אירועים אלו.מאמר זה יסביר מהם הדברים החשובים אותם יש לקחת בחשבון בכל הקשור אל אירועים בסדרגודל קטן ויביא דוגמא של טרנד המקומות המיוחדים לאירועים מסוג זה.

ארגון אירועים קטנים
המקצוענים מודעים לעובדה כי ארגון של אירועים קטנים חייב להיות מדוקדק ומיוחד יותר מאשר כל אירוע גדול. אם באירוע גדול רוב המוזמנים אינם שמים לב לדקויות, באירועים אליהם מוזמנים קומץ של אנשים כל הדקויות נבחנות, אם מדובר על:
  • מקום- בחירת מקום מיוחד לערוך בו אירוע.
  • אוכל- שימת לב מדוקדקת בכל הקשור אל אוכל גורמה ותפריטים המותאמים לאורח חיים בריא ודיאטטי.
  • עיצוב- כאן מדובר על עיצוב האוכל ועיצוב המקום. אירועים קטנים רבים המוגדרים כמוצלחים הם כאלו אשר ממוקמים ביקבי יין או באתרים היסטוריים מרשימים. כאן העיצוב קבוע וחלק מהאווירה.

סוגים שונים של אירועים
חשוב לקחת בחשבון כי יש סוגים שונים של אירועים קטנים והמקום בו בוחרים לערוך את האירוע חייב להתאים לאופי האירוע ומוזמניו.בנוסף, חשוב לוודא כי בעלי המקום והצוות בעלי ניסיון בארגוני אירועים למגזרים שונים:
  • אירועים פרטיים- כאן מדובר על אירועים אינטימיים של ימי הולדת, ימי נישואין, יציאה לגמלאות ועוד. אירועים במסעדות המשתייכות לאחד מהיקבים בארץ או כל מקום ציורי אחר המשלב יין איכותי, נוף מהמם וקלאסה בכל הקשור אל אווירה ועיצוב, יתאים. חשוב להגדיר מראש את כמות האנשים ולוודא כי המקום אכן ערוך לקליטה של כמות זו של מוזמנים ופנוי בתאריך הרצוי.
  • אירועים קטנים למגזר העסקי- אירועים אלו יכולים להיות ישיבות צוות, פגישה עם משקיעים, אירוע קד"מ, מסיבת יוקרה להנהלה ועוד. חשוב לקחת בחשבון כי המקום בו תבחרו הוא זה שימתג את העסק שלכם ולכן חשוב לבקר במקום, לבחון אפשרויות תפריטי האוכל, העיצוב, האווירה והניסיון של צוות המקום באירועים עסקיים מסוגים שונים.
לסיכום
אם ברצונכם לקיים אירוע אך מבלי לקרוע את הכיס - מקומות לאירועים קטנים הם בהחלט מה שאתם מחפשים. במקומות אלו ניתן לערוך אירוע קטן ואינטימי יחסית אך באווירה קסומה שלא נופלת ואף מתעלה על אירועים גדולים והמוניים.
 

כיבוד איכותי לאירועים קטנים

אז מצאתם מקום לחגוג את המסיבה הבאה שלכם, אנו כאן, צוות כריך טרי ישמח לתת לכם מענה במיוחד לאירועים קטנים, אנו נגיע למקום האירוע בתיאום מראש, נדאג לתת לכם מענה המתאים לסוג וגודל האירוע שלכם, נשלב מגשי אירוח לפי התאמה אישית, ממגשי קינוחים ומגשים מוכנים לאירועים מכל הסוגים, מגשי כריכי ביס, מגשי בריאות עם ירקות או פירות חתוכים, ניתן אף לקבל מענה איכותי של סלט אישי ומגשים מיוחדים לאירוח כמו מגשי גבינות או מגשים מעוצבים המוכנים להגשה מידית, אין צורך להתעסק בסידיות הכנות והגשה, אנו מגיעים למקום האירוע ולכם נותר רק להגיש לאורחים.